Hakkımızda

   picture

Firmamız 2008 Yılında Kurulmuştur. Başlıca Hizmet alanlarımız oto kurtarma , forklift kiralama , forklift nakliyesi , ikinci el forklift alım satım , bakım servis , yedek parça , operatörlü forklift hizmetleri , platform , sepetli vinç , sepetsiz vinç.

Misyonumuz, bilgi, tecrübe ve güvenin üzerine yükseltilmiş bir temelle, ilkeli, dürüst, kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi amaç edinmiş, çalışanları ve yönetimiyle hizmetlerimizi gerçekleştirmek ve bu doğrultu da teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin yük kaldırma, yük taşıma ve istifleme ihtiyaçlarını ve bütün gereksinimlerini karşılayabilen forkliftler üreterek iş akışlarını kolaylaştırmak ve işlerine kaldıkları yerden devam etmelerini sağlamaktır.

Vizyonumuz, düzenli ve artan büyüme ile sektördeki ağırlığımızı küresel boyutta zirveye taşımaktır. Sorumluluklarının bilincinde davranarak kazandığı haklı saygınlığı sürdürmeyi, yasal mevzuatlara uymayı ve sürekli gelişmeyi bir hedef kabul etmiştir. Ayrıca İş sağlığı ve güvenliği için gerekli imkânları sağlayan, çalışma ortamını güvenli hale getirerek üretim faaliyetlerinin çevreye etkilerini kabul edilebilir sınırlar dâhilinde tutmak ve su kirliliğini önlemekte birinci önceliğimiz olarak kabul edilir. Bunu başarabilmek için kendine güvenen, sistemli, pratik ve çözüm üreten insan kaynağımıza güveniyoruz.